Podívín Akordy + taby

Tomáš Klus

Hodnocení: 2.5

(Hodnoceno: 2x)

Akordy + taby publikoval: Miloslav Marel

CAPO 1

E---8------8-------8----------- H-9---9--8---8--11---11-9------ G------------------------------ D------------------------------ A------------------------------ E------------------------------

Vzadu za věží je lavička a strom, a pod ním stín, a v něm se shýbá podivín. Má upřený pohled směrem k zemi s jehličím, tak na něj zakřičím, pro co je ohlej. D„Pojďte se sám podívati, Gpane. DUž je to tu pro nás nachysGtané.“ REF: AmiKdyž jsem se tomu muži Ddal v ústrety, v duchu jsem se G smál, co je to blázna. Ach milej bože, mám se Amibát? Pak mi ten muž vyrazil Ddech tím, na co se díGval. Pá ram, pá ram pam pam pam pam pam pa dam pam AmiByla tam nora, a v ní Dobloha, a pod ní malej Gsvět. Podivín už nad ním klečí. AmiŘíkám mu: „Počkej, blázne, Dneznáš cestu zpět! A co když Gvůbec není. GDGD GPak padal pořád menší dolů Dbez jakýchkoli pravidel. Najednou letěli jsme spolu, a já Gviděl, Gjak dole čekaj lidi v kruhu, jakD tancujou a zpívají píseň „Vítej, dobrodruhu, jakpak se Gmají“. Jakpak se E mají tam v jiných Ami krajích? A zda se jim o nás Dalespoň občas Emizdá? A Amizda se jim o nás Dalespoň občas Amizdá?
CAPO 1 Vzadu za věží je lavička a strom, a pod ním stín, a v něm se shýbá podivín. Má upřený pohled směrem k zemi s jehličím, tak na něj zakřičím, pro co je ohlej. „Pojďte se sám podívati, pane. Už je to tu pro nás nachystané.“ REF: Když jsem se tomu muži dal v ústrety, v duchu jsem se smál, co je to blázna. Ach milej bože, mám se bát? Pak mi ten muž vyrazil dech tím, na co se díval. Pá ram, pá ram pam pam pam pam pam pa dam pam Byla tam nora, a v ní obloha, a pod ní malej svět. Podivín už nad ním klečí. Říkám mu: „Počkej, blázne, neznáš cestu zpět! A co když vůbec není. Pak padal pořád menší dolů bez jakýchkoli pravidel. Najednou letěli jsme spolu, a já viděl, jak dole čekaj lidi v kruhu, jak tancujou a zpívají píseň „Vítej, dobrodruhu, jakpak se mají“. Jakpak se mají tam v jiných krajích? A zda se jim o nás alespoň občas zdá? A zda se jim o nás alespoň občas zdá?

Reklama

Reklama