Jasná zpráva Akordy + taby

Olympic

Hodnocení: 4.614678899082569

(Hodnoceno: 109x)

Akordy + taby publikoval: admin

GSkončili jsme jasná zpráva, Emiproč o tebe Czakopávam Ddál, Amiprojít bytem Cjá abych se Gbál. GDík tobě se vidím zvenčí, Emipřipadám si Cstarší menší Dsám, Amikam se kouknu, Ckousek tebe Gmám. EmiPěnu s vůni Gjablečnou, Emivyvanulý Hmisprej, Emitelefon, cos Gustřihla mu Dšňůru, Emiknížku krásně Gzbytečnou, Emico má lživý Hmiděj, Emipíše se v ní, Gjak se lítá Dvzhůru, lítá Amivzhůru, ve dvou Dvzhůru. GOdešla's mi před úsvitem, Emimám snad bloudit Cvlastním bytem Dsám, Amikam se kouknu, Ckousek tebe Gmám. Ref. GSkončili jsme jasná zpráva, Eminení komu z Cokna mávat Dvíc, Amijasná zpráva, Crub, co nemá Glíc.

INTRO: e-7----------------------------------7-8-10-12-12-10-8-7----- H---8----------8-10-12-12-12-10-8-10---------------------8-8- G-----7-7-9-11----------------------------------------------- D------------------------------------------------------------ A------------------------------------------------------------ E------------------------------------------------------------

Skončili jsme jasná zpráva, proč o tebe zakopávam dál, projít bytem já abych se bál. Dík tobě se vidím zvenčí, připadám si starší menší sám, kam se kouknu, kousek tebe mám. Pěnu s vůni jablečnou, vyvanulý sprej, telefon, cos ustřihla mu šňůru, knížku krásně zbytečnou, co má lživý děj, píše se v ní, jak se lítá vzhůru, lítá vzhůru, ve dvou vzhůru. Odešla's mi před úsvitem, mám snad bloudit vlastním bytem sám, kam se kouknu, kousek tebe mám. Ref. Skončili jsme jasná zpráva, není komu z okna mávat víc, jasná zpráva, rub, co nemá líc.

Reklama

Reklama